JFGC-0.47U/250
TME
JFGC-0.47U/250 RSS 1.43 1.43 x 5
MPN:
JFGC 0.47UF 250V
Kod:
JFGC-0.47U/250
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
JB CAPACITORS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.42% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
1.41
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 400+ 1000+
Kondensator: polipropylenowy; 0,47uF; 250VDC; Ø8,5x29mm; THT; ±5%