T350E475M035AT
Wekton
T350E475M035AT RSS 11.84 11.84 x 2
  • Zgodny z RoHS
Kod:
T350E475M035AT
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-8% (23.02.2026)
Poprzednia cena:
12.89
Ilość [ x szt]: 100+ 200+
Kondensator tantalowy 4,7uF 35V ±20% 125°C THT 2,54mm