T350G106M035AT
Wekton
RSS
10.54
x 8
- Kod:
- T350G106M035AT
- Minimalne zamówienie:
- 8 szt.
- Zmiana ceny:
- +0.29% (09.05.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 25+ | 50+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla t350g106m035
Kondensator tantalowy 10uF 35V ±20% 125°C THT 2,54mm