T350G106M035AT
Wekton
T350G106M035AT RSS 10.54 10.54 x 8
  • Zgodny z RoHS
Kod:
T350G106M035AT
Minimalne zamówienie:
8 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.29% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
10.51
Ilość [ x szt]: 25+ 50+
Kondensator tantalowy 10uF 35V ±20% 125°C THT 2,54mm