RZ03-1C4-D012
Wekton
RZ03-1C4-D012 RSS 9.95 9.95 8.09 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
RZ03-1C4-D012
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (04.04.2026)
Poprzednia cena:
8.95
Ilość [ x szt]: 5+ 20+
Przekaźnik SPDT 16A 250VAC Cewka: 12VDC 0,4W THT 5mm