Potencjometr wieloobrotowy 2W 10K ohm WXD3-13-2W
SklepTronik
Potencjometr wieloobrotowy 2W 10K ohm WXD3-13-2W RSS 27.90 27.90 22.68 + VAT
Kod:
9618d3
Producent:
AKSOTRONIK SPÓŁKA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+40% (18.01.2026)
Poprzednia cena:
19.90
Potencjometr; osiowy; wieloobrotowy; WXD3-13-2W harakterystyka liniowa; 5%; 2W oś fi 4.00mm śwednica: 20mm metal 10 drutowy lutowany Bochen; RoHS
Informacje handlowe
Informacja o bezpieczeństwie
zobacz szczegóły
Strona WWW producenta:https://www.aksotronik.com.pl/Dane kontaktowe producenta:AKSOTRONIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Podgórna 13A 05-074 Nowy Konik Polska e-mail: aksotronik2@gmail.com telefon: 500783200