Zasilacz imp.12V DC 5,0A 60W IP67 PCV GLP 3997 Zasilacz 60W 12V Global Power LG-GPV-60-12
Inter-Lumen
Zasilacz imp.12V DC 5,0A 60W IP67 PCV GLP 3997 Zasilacz 60W 12V Global Power LG-GPV-60-12 RSS 75.00 75.00 60.98 + VAT
Kod:
25961
Producent:
GLP
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.32% (14.02.2025)
Poprzednia cena:
Zasilacze Global Leader Power LG-GPV-60-12, są napięciowymi źródłami zasilania o mocy 60W przeznaczonymi do oświetlenia LED. Są to zasilacze wodoszczelne, w obudowie z tworzywa sztucznego. Sprawdzają się w wielu wymagających aplikacjach.Charakteryzują się niewielkimi wymiarami, są lekkie i łatwe w montażu - posiadają miejsca na śruby oraz przewody wychodzące. ZASILACZ POSIADA ZABEZPIECZENIA: zwarciowe / nadprądowe / nadnapięciowe