PLD-16-1400B
TME
PLD-16-1400B RSS 52.12 52.12 42.37 + VAT
MPN:
PLD-16-1400B
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.13% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
52.19
Ilość [ x szt]: 10+
Zasilacz: impulsowy; LED; 16,8W; 8÷12VDC; 1400mA; 180÷295VAC; IP30