HS15-100RJ
TME
HS15-100RJ RSS 17.29 17.29 14.06 + VAT
MPN:
HS15 100R J
Kod:
HS15-100RJ
Producent:
ARCOL/OHMITE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.7% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
17.17
Ilość [ x szt]: 10+ 40+
Rezystor: drutowy; z radiatorem; przykręcany; 100Ω; 15W; ±5%; 265V