RE.C7-050-FBL
TME
RE.C7-050-FBL RSS 36.86 36.86 29.97 + VAT
MPN:
452251
Kod:
RE.C7-050-FBL
Producent:
ELESA+GANTER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.86% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 50mm; W: 20mm; H: 66mm; skrętne; 350N; RE.C7