RE.C7-060-FBL
TME
RE.C7-060-FBL RSS 58.01 58.01 47.16 + VAT
MPN:
452256
Kod:
RE.C7-060-FBL
Zmiana ceny:
+3.89% (27.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 60mm; W: 24mm; H: 83mm; skrętne; 500N; RE.C7