RE.E3-080-FBL
TME
RE.E3-080-FBL RSS 59.61 59.61 48.46 + VAT
MPN:
450201
Kod:
RE.E3-080-FBL
Producent:
ELESA+GANTER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.05% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 80mm; W: 25mm; H: 107mm; skrętne; Obc.dyn: 650N