SC30680KT
Wekton
SC30680KT RSS 14.12 14.12 x 3
  • Zgodny z RoHS
Kod:
SC30680KT
Minimalne zamówienie:
3 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (13.12.2025)
Poprzednia cena:
12.87
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Dławik osiowy 68uH 0,162A 6,7R ±10% 0,25W 2,8x7mm THT