L-07C5N6SV6T
Wekton
L-07C5N6SV6T RSS 0.12 0.12 x 220
  • Zgodny z RoHS
Kod:
L-07C5N6SV6T
Minimalne zamówienie:
220 szt.
Producent:
JOHANSON TECHNOLOGY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+15% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
0.10
Ilość [ x szt]: 500+
Dławik ceramiczny RF SMD 0402 5,6nH ±0,3nH 0,3A 5,4GHz