GMSTBVA2.5/5-G-7.62
Wekton
GMSTBVA2.5/5-G-7.62 RSS 11.78 11.78 x 2
  • Zgodny z RoHS
Kod:
GMSTBVA2.5/5-G-7.62
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-28% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
16.36
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Listwa zaciskowa gniazdo męskie 5pin 12A 400V R:7,62mm