3006W-1-205LF
TME
RSS
7.85
6.38 + VAT
- MPN:
- 3006W-1-205LF
- Producent:
- BOURNS
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +1.16% (04.05.2026)
- Poprzednia cena:
- 7.76
| Ilość [ x szt]: | 5+ | 25+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla 205lf
Potencjometr: montażowy; wieloobrotowy; 2MΩ; 750mW; Il.obr.el: 15