STABILIZATOR L78L24ABZ-TR 100MA TO92 RoHS
AET
STABILIZATOR L78L24ABZ-TR 100MA TO92 RoHS RSS 0.56 0.56 0.46 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
STB-0004
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Stabilizator napięcia
Napięcie wyjściowe: 24V
Maksymalny prąd wyjściowy: 100mA
Maksymalne napięcie wejściowe: 40V
Temperatura robocza: -40°C do +125°C
Spadek napięcia: 1.7V