ZŁĄCZE ME030-381-02 KĄTOWE MĘSKIE ZAMKNIĘTE R-3,81MM 8A 125V RoHS
AET
ZŁĄCZE ME030-381-02 KĄTOWE MĘSKIE ZAMKNIĘTE R-3,81MM 8A 125V RoHS RSS 0.29 0.29 0.24 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
ZLA-PZS-0274
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Typ złącze: terminal block
Opis: męskie do druku, proste, zamknięte,
Raster: 3,81MM,
Prąd: 8A,
Napięcie: 125V