TTS0020 - Transformator TS20VA/230 - napięcie pow. 100 V
Toroidy
TTS0020 - Transformator TS20VA/230 - napięcie pow. 100 V RSS 163.00 163.00 132.52 + VAT
Kod:
257
Producent:
Toroidy.pl
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (31.01.2026)
Poprzednia cena:
155.02
Transformatory klasy Standard przeznaczone są do zastosowania w układach zasilania małej i średniej mocy. Charakteryzują się kompaktowymi gabarytami oraz wysoką sprawnością. Do ich produkcji używamy najnowocześniejszych na świecie maszyn firmy Ruff® co gwarantuje bardzo ściśle nawinięte uzwojenia, co za tym idzie wysokie parametry elektryczne Dostępne napięcia wyjściowe: 110V, 2x100V, 120V, 2x120V, 130V, 2x130V, 140V, 2x140V, 150V, 2x150V, 160V, 2x160V, 170V, 2x170V, 180V, 2x180V, 190V, 2x190V, 200V, 2x200V, 210V, 2x210V, 220V, 2x220V, 230V, 2x230V,