WENTYLATOR SF23092A2092HBT SUNON 92X92X25MM RoHS
Eltronix
WENTYLATOR SF23092A2092HBT SUNON 92X92X25MM RoHS Specyfikacja techniczna Producent Sunon Typ wentylatora AC Rodzaj wentylatora osiowy Napięcie zasilania 230 VAC Rozmiar wentylatora 92x92x25 mm Pobór mocy 14,5W Prąd znamionowy 70mA Wydajność wentylatorów 51 m3/h Poziom hałasu 37 dBA Rodzaj łożyska kulkowe Prędkość obrotowa 2350 obr /min Masa 280g Tolerancja poboru prądu i mocy +/- 15% Rezystancja izolacji min. 500MΩ Materiał wirnika termoplast Materiał obudowy aluminium Klasa izolacji B Temperatura pracy -10...70oC Wyprowadzenia konektory 2,8 x 0,3 mm Ciśnienie statyczne 3,3 mm H2O Klasa palności UL94V-0 Wymiary: