W58-XB1A4A-15
TME
W58-XB1A4A-15 RSS 34.44 34.44 28.00 + VAT
MPN:
W58-XB1A4A-15
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.53% (01.05.2026)
Poprzednia cena:
33.92
Ilość [ x szt]: 100+
Wyłącznik nadprądowy; Uznam: 250VAC; 50VDC; 15A; SPST-NC; na panel