OWA-60E-48
TME
OWA-60E-48 RSS 134.41 134.41 109.28 + VAT
MPN:
OWA-60E-48
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.98% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
135.74
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; 60W; 48VDC; 1,25A; 90÷264VAC; 127÷370VDC