GSM18E18-P1J
TME
GSM18E18-P1J RSS 54.75 54.75 44.51 + VAT
MPN:
GSM18E18-P1J
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (18.02.2026)
Poprzednia cena:
68.44
Zasilacz: impulsowy; sieciowy,wtykowy; 18VDC; 1A; 18W; Wyj: 5,5/2,1