V23079B1203B301
Wekton
V23079B1203B301 RSS 12.50 12.50 10.16 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
V23079B1203B301
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+9% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
11.50
Ilość [ x szt]: 5+ 25+
Przekaźnik bistabilny DPDT 2A 30VDC Cewka: 2x 12VDC THT