PT10MV-2K5
TME
PT10MV-2K5 RSS 2.71 2.71 x 2
MPN:
PT10MV10252A2020S
Kod:
PT10MV-2K5
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Producent:
PIHER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.56% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
2.70
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+
Potencjometr: montażowy; 2,5kΩ; 150mW; ±10%; liniowa; węglowy; 200V