FIX-LED3-H23
Wekton
RSS
0.61
x 45
- Kod:
- FIX-LED3-H23
- Minimalne zamówienie:
- 45 szt.
- Zmiana ceny:
- +4.47% (24.03.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.59
| Ilość [ x szt]: | 100+ |
|---|---|
Sugerowane produkty dla fix
Tuleja dystansowa do diod LED 3mm 2pin h=23mm