STW48N60M2-4 N-channel 600 V, 60 mOhm typ., 42 A MDmesh M2 Power MOSFET in a TO247-4 package
STMicroelectronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
STW48N60M2-4
Producent:
STMicroelectronics
Waluta:
dolar amerykański
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (30.11.2024)