LRS-150-12
TME
LRS-150-12 RSS 87.55 87.55 71.18 + VAT
MPN:
LRS-150-12
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
88.54
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 150W; 12VDC; 12,5A