ŚWIETLÓWKA 36W NL-T8 36W/840/G13 RADIUM
Eltronix
ŚWIETLÓWKA 36W NL-T8 36W/840/G13 RADIUM Parametry: Barwa światła (zgodnie z ILCOS): 840 Barwa światła zgodnie z EN 12464-1: Neutralna 3300-5300 K Do opraw z ochroną przed eksplozjąnie Do oświetlenia awaryjnegonie Długość: 1200 mm Klasa efektywności energetycznej: A+ Kolor: Biały Kształt bańki: Pręt Moc źródła światła: 36W Skuteczność świetlna: 93 Strumień świetlny: 3350 Temperatura barwowa: 4000 K Trzonek: G13 Wskaźnik oddawania barw (CRI): 80-89 Średnia trwałość znamionowa: 20000 h Średnica rury: 26 mm