SRKE-1AT-SL-24VDC
Wekton
SRKE-1AT-SL-24VDC RSS 37.52 37.52 30.50 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
SRKE-1AT-SL-24VDC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.76% (10.04.2026)
Poprzednia cena:
36.16
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Przekaźnik automotive SPST-NO 45A 75VDC Cewka: 24VDC