2x 22+40W T5 kołowa Elgo 3140 SFK-S2240
Inter-Lumen
2x 22+40W T5 kołowa Elgo 3140 SFK-S2240 RSS 15.00 15.00 12.20 + VAT
Kod:
27233
Producent:
ELGO
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+364% (23.04.2022)
Poprzednia cena:
3.23
Statecznik elektroniczny SFK-S2240, 22W + 40W, zasilanie 220 ÷ 240V Opis techniczny
obudowa z poliwęglanu PC napięcie zasilania 220 ÷ 240V maksymalna temperatura obudowy  (tc)  75Cdeg;
statecznik z zabezpieczeniem termicznym o deklarowanej temperaturze obudowy 100deg;C zakres  temperatur otoczenia  -10 ÷ +50Cdeg;  zaciski bezgwintowe  przekrój przewodów przyłączeniowych  0,5 - 1,0 mm2  długość odizolowania przewodów:  7 ÷ 10mm