20W E27 3U 827 GE FLE20TBXT3 Żarówka energooszczędna E27 20W → 88W /żarowej GLS/ 2700deg;K
Inter-Lumen
20W E27 3U 827 GE FLE20TBXT3 Żarówka energooszczędna E27 20W → 88W /żarowej GLS/ 2700deg;K RSS 13.00 13.00 10.57 + VAT
Kod:
27344
Producent:
GE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+364% (23.04.2022)
Poprzednia cena:
2.80
Żarówka energooszczędna E27 20W › 88W /żarowej GLS/ 2700deg;K2700deg;K 1185lm 10000h /nie ściemnialna/ 3U - cztery rurki FLE20TBXT3/827 10Y Wymiary:
O45mm x 146mm