MBB02070C5109FCT00
TME
MBB02070C5109FCT00 RSS 1.19 1.19 0.97 + VAT
MPN:
MBB02070C5109FCT00
Zmiana ceny:
+0.85% (04.03.2026)
Poprzednia cena:
1.18
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 2500+ 5000+
Rezystor: metal film; THT; 51Ω; 0,6W; ±1%; 350V; Ø0,6x28mm; 50ppm/°C