onsemi Moduł IGBT FPDB40PH60B Ic 40 A Uce 600 V SPM27 GC kanał: Typ N 113 W 27-pinowy Otwór przelotowy
RS Components
onsemi Moduł IGBT FPDB40PH60B Ic 40 A Uce 600 V SPM27 GC kanał: Typ N 113 W 27-pinowy Otwór przelotowy RSS 162.29 162.29 131.94 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
FPDB40PH60B
Kod:
Producent:
onsemi
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+51% (22.03.2026)