Moduł tyrystorowy MCO100-16IO1 99 A 1600 V IXYS 100 mA 1.5 kA SOT-227B 4-pinowy
RS Components
Moduł tyrystorowy MCO100-16IO1 99 A 1600 V IXYS 100 mA 1.5 kA SOT-227B 4-pinowy RSS 170.98 170.98 139.01 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
MCO100-16IO1
Kod:
198267
Producent:
IXYS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.72% (24.10.2025)