MOSFET Typ N-kanałowy 35 A TO-252 60 V Rozszerzenie 3-pinowy Powierzchnia 80 W STMicroelectronics 17 mΩ STD35NF06LT4
RS Components
MOSFET Typ N-kanałowy 35 A TO-252 60 V Rozszerzenie 3-pinowy Powierzchnia 80 W STMicroelectronics 17 mΩ STD35NF06LT4 RSS 7.28 7.28 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
STD35NF06LT4
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Zmiana ceny:
-20% (24.06.2025)