MOSFET Typ N-kanałowy 60 A TO-263 60 V Rozszerzenie 3-pinowy Powierzchnia 110 W STMicroelectronics 14 mΩ STB60NF06LT4
RS Components
MOSFET Typ N-kanałowy 60 A TO-263 60 V Rozszerzenie 3-pinowy Powierzchnia 110 W STMicroelectronics 14 mΩ STB60NF06LT4 RSS 11.56 11.56 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
STB60NF06LT4
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.69% (15.02.2026)