GRM21BR71A105KA01L
TME
RSS
0.34
0.28 + VAT
- MPN:
- GRM21BR71A105KA01L
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -6% (21.02.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.36
| Ilość [ x szt]: | 10+ | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1000+ | 3000+ | 9000+ | 72000+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla grm21br71a105ka01l
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 10V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm