GRM21BR71A105KA01L
TME
GRM21BR71A105KA01L RSS 0.34 0.34 0.28 + VAT
MPN:
GRM21BR71A105KA01L
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (21.02.2026)
Poprzednia cena:
0.36
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 3000+ 9000+ 72000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 10V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm