Kondensator WXPC-105K X2 1uF 275V r. 27,5mm 10% Miflex
Robotechnik
Kondensator WXPC-105K X2 1uF 275V 10% Miflex 1uF 275V Kondensatory przeciwzakłóceniowe WXPC klasy X2 przeznaczone są do tłumienia zakłóceń elektromagnetycznych w urządzeniach elektrycznych i elektronicznych, zasilanych napięciem prądu przemie