Infineon Moduł IGBT FF150R12RT4HOSA1 Ic 150 A Uce 1200 V AG-34MM-1 kanał: Typ N 79 W Zacisk
RS Components
Infineon Moduł IGBT FF150R12RT4HOSA1 Ic 150 A Uce 1200 V AG-34MM-1 kanał: Typ N 79 W Zacisk RSS 614.16 614.16 499.32 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
FF150R12RT4HOSA1
Kod:
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (15.03.2026)