EC20A1824401
TME
EC20A1824401 RSS 36.15 36.15 29.39 + VAT
MPN:
EC20A1824401
Producent:
ALPS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.44% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
35.99
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 40+ 80+ 160+ 320+
Enkoder: inkrementalny; THT; 18imp/obrót; Poz: 18; 5VDC; 1mA; L: 20mm