LQH32CN100K53L
TME
LQH32CN100K53L RSS 0.94 0.94 0.76 + VAT
MPN:
LQH32CN100K53L
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
1.18
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+ 250+ 1000+ 2000+ 4000+ 10000+
Dławik: drutowy; SMD; 1210; 10uH; 450mA; R: 0,39Ω; ±10%; LQH; 180mm