ET218F-LP
TME
ET218F-LP RSS 112.13 112.13 91.16 + VAT
MPN:
ET 218 F-LP
Kod:
ET218F-LP
Producent:
BOPLA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.38% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
112.56
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Obudowa: uniwersalna; X: 150mm; Y: 150mm; Z: 57mm; EUROMAS II; ABS