GSM160A15-R7B
Wekton
GSM160A15-R7B RSS 278.99 278.99 226.82 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
GSM160A15-R7B
Zmiana ceny:
-1.41% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
282.98
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Zasilacz Desktop DC 144W 15V 9,6A Wtyk: DIN 4pin R7B