NL12KTC390
TME
NL12KTC390 RSS 0.65 0.65 x 10
MPN:
NL12KTC390
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
VIKING
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.41% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.64
Ilość [ x szt]: 100+ 500+
Dławik: drutowy; SMD; 1812; 39uH; 280mA; R: 1,6Ω; ±10%