R3N2013235230WT
Wekton
R3N2013235230WT RSS 56.95 56.95 x 2
  • Zgodny z RoHS
Kod:
R3N2013235230WT
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Producent:
RELPOL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.21% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
55.72
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Przekaźnik 3PDT 10A 250VAC Cewka: 230VAC Test