GSM120A12-R7B
Wekton
GSM120A12-R7B RSS 217.24 217.24 176.62 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
GSM120A12-R7B
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.41% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
220.35
Ilość [ x szt]: 5+
Zasilacz Desktop DC 102W 12V 8,5A Wtyk: DIN 4pin R7B