R474N32205001K
Wekton
RSS
2.79
x 32
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- R474N32205001K
- Minimalne zamówienie:
- 32 szt.
- Producent:
- Kemet
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -10% (01.03.2026)
- Poprzednia cena:
- 3.09
| Ilość [ x szt]: | 50+ |
|---|---|
Kondensator PP X2 220nF 440VAC ±10% 110°C RM: 22,5mm