LQG15HN12NJ02D
TME
LQG15HN12NJ02D RSS 0.42 0.42 0.34 + VAT
MPN:
LQG15HN12NJ02D
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+20% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.35
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 2500+ 5000+ 10000+ 20000+ 50000+
Dławik: cewka powietrzna; SMD; 0402; 12nH; 400mA; R: 0,4Ω; ±5%; LQG